Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε στο Ζάππειο Μέγαρο την Δευτέρα 4 Απριλίου η πρωτοβουλία “Growing Together” η οποία συν-διοργανώθηκε από την Γαλλική Αναπτυξιακή Τράπεζα Bpifrance, την Ελληνική Αναπτυξιακή Τράπεζα (HDB) και την Ελληνική Αναπτυξιακή Τράπεζα Επενδύσεων (ΕΑΤΕ, πρώην ΤΑΝΕΟ). Η εκδήλωση αποτέλεσε μία συνάθροιση των κινητήριων επενδυτικών δυνάμεων της Ευρώπης με συμμετοχή επιχειρηματιών, επενδυτικών οργανισμών, εθνικών αναπτυξιακών τραπεζών και Ευρωπαϊκών Ιδρυμάτων.
![](https://www.kanell.gr/wp-content/uploads/2022/04/277774072_459916079219876_5096644168529231612_n.jpg)